Nowoczesne wnętrza w betonie

Relatywnie często wybieraną aranżacją do wnętrz stał się obecnie loft. Decydujemy się na niego zwłaszcza wtedy, gdy mamy sporą powierzchnię domu do eksperymentowania z różnorodnymi stylizacjami. U nas znajdziecie podpowiedź, jak uzyskać efekt loft w salonie, ale nie tylko. Dzięki jednemu z materiałów wykończeniowych sprawa okazuje się niezwykle prosta i szybka.

Trendy beton w salonie

Modny trend wnętrzarski, a dokładnie loft charakter, można uzyskać dzięki betonowi. Dziś nie musimy betonować ścian, ponieważ mamy dostęp do dekoracyjnego architektonicznego betonu, w tym również w postaci gotowych płyt do położenia w żądanym miejscu. Taka betonowa ściana w salonie to świetne tło dla dalszej aranżacji, mebli oraz surowych dodatków. Płyty, jakie możemy wybrać, różnią się fakturą i kolorem, dlatego też bez problemu można wybrać coś względem osobistego gustu.

Beton idealny do kuchni

Dzięki temu, że beton architektoniczny jest materiałem wykończeniowym o bardzo dobrej odporności na wodę i temperaturę, idealnie nadaje się jako materiał do kuchni. Jeśli masz więc chęć na naprawdę oryginalny wygląd tego wnętrza, materiał ten wybierz nie tylko na ścianę, ale też na blat kuchenny czy meble. Beton stanowi także idealne rozwiązanie w aranżacjach łazienek. To inspiracja godna szczególnej uwagi. Obecnie to właśnie beton architektoniczny został oceniony jako najmodniejszy materiał wykończeniowy w domach. Należy pamiętać jednak o złotym środku, aby nie przesadzić z ilością surowości we wnętrzach.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *