Najmodniejsza aranżacja tego sezonu

Moda panuje wszędzie. Nie tylko w naszych garderobach, ale też wnętrzach. Dziś modnie urządzić mieszkanie nie tylko wypada, ale trzeba. Podpowiemy, co obecnie jest trendy, ponieważ sezon generalnych remontów uważamy za rozpoczęty, powiemy też o nieco innym lofcie, a dokładnie lofcie z nutą glamour.

Nie do końca błyszczący klejnot, ale jednak wnętrze pełne blasku

Propozycją na obecny sezon są wnętrza urządzone w stylu loft, czyli dokładniej surowym stylu ze szczyptą tajemniczej elegancji glamour. Jeśli cenisz oryginalne połączenia stylizacji we wnętrzach, nasza propozycja z pewnością Ci się spodoba. Czego potrzebujesz? Industrialnego klimatu, a więc surowości w prawdziwym wydaniu: betonu, szkła, drewna i stali, ale też luksusowych foteli i ekskluzywnych dodatków. Ma być przestronnie i jasno. Poza tym nie zapomnij, że to połączenie ma zapewniać użytkownikom maksimum wygody.

Jakie dodatki w stylu glam industrial?

Złoto, srebro, kryształ – wszystko co się świeci, a więc możesz stawiać również na szlachetne metale. Nie odbieraj sobie przyjemności eksperymentowania. W tym stylu nie ma zakazów, wręcz przeciwnie – istnieje pełna swoboda w tworzeniu ciekawych efektów. Pałacowe meble możesz tu z powodzeniem zestawiać z meblami typowo industrialnymi. Nie zapominaj o luksusowych materiałach obiciowych, aranżacji okna i lustrach wszędzie tam, gdzie chcesz optycznie powiększyć przestrzeń. Tutaj wszystko Ci wolno, więc zabieraj się do pracy, bo czas ucieka.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *