Mieszkanie skąpane w klasycznej bieli

Czego symbolem jest biel? Pierwsza odpowiedź, jaka się nasuwa, to oczywiście nieskazitelna czystość. Wiedz jednak, że oznacza ona również radość, a w aranżacjach wnętrz daje ogromne możliwości stylizacyjne. Co powiesz na mieszkanie skąpane w tej jakże radosnej bieli?

Biel we wnętrzach niejedno ma imię

Najważniejsze to fakt, że wnętrze w bieli zawsze będzie się modnie prezentowało, ponieważ jest ona ponadczasowa. Klasyczna biel niejedno ma imię – chodzi tu o różne jej odcienie. Mieszkanie w tej stylizacji nie musi być nudne, gdyż możesz zdecydować się na połączenie beżów, srebra oraz écru. Jeśli ma być naprawdę fascynująco, dobrze i z efektem, biel łącz ze szkłem i lustrami.

Czym ożywić białe wnętrze?

I tu niespodzianka, ponieważ białego wnętrza nie trzeba ożywiać. Cechuje się ono bowiem oryginalnym temperamentem. Jedynie co warto zrobić, to pójść drogą różnorodnego wzornictwa mebli, dodatków oraz materiałów. Eksperymentowanie w tym zakresie sprawia prawdziwą przyjemność, a co za tym idzie – daje zawsze oryginalny efekt.

Biel do mniejszych przestrzeni

Biały kolor sprawia, że pomieszczenia wydają się optycznie większe. Dlaczego więc nie skorzystać z tego triku, jeśli mamy problem z małym salonem lub ogólnie mieszkaniem, które nie grzeszy dużą powierzchnią? Dzięki bieli wręcz automatycznie uzyskamy kilka dodatkowych metrów kwadratowych mieszkania. Poza tym rozjaśnimy je, a więc stanie się ono również optycznie wyższe. Biel gwarantuje jak widać nie tylko radość, ale i przestronność w szybkim wydaniu.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *